Szkolne 2020

Szanowni Klienci !

W naszych biurach oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń NNW DZIECI I MŁODZIEŻY na każdym etapie nauki !

 

W roku szkolnym 2020/2021 kontynuujemy znane u nas z poprzednich lat ubezpieczenia w Ergo Hestii - wariant ze składką 45,-zł dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz 50,-  i 85,- złotych dla młodzieży szkolnej i słuchaczy studiów.  Szczegóły oferty oraz zawieranie ubezpieczeń w naszych biurach.

 

Dla osób oczekujących mocno zindywidualizowanej oferty i zróżnicowanej składki polecamy m.in. InterRisk  lub pakiety przygotowane przez Generali, Compensę, Wartę, które mogą być zawierane w naszych biurach lub na odległość.

 

Wszystkim tym, którzy chcieliby samodzielnie w zaciszu domowym i w dogodnym dla siebie czasie dokonać wyboru i zawrzeć ubezpieczenie on  line proponujemy:

1. Pakiety przygotowane przez Signal Iduna, które oferują m.in. zniżki za drugie i kolejne ubezpieczane dziecko – szczegóły na stronie:  www.nowaklasa.pl
kod dostępu do ofert:   DAP2

2. Pakiety przygotowane na kolejny już rok przez Generali – szczegóły na stronie: www.bezpieczny.pl  Podając jeden z trzech kodów rabatowych  24818, 24830, 24320 otrzymamy dodatkową zniżkę w trakcie zakupu ubezpieczenia.