ZŁOMBOL 2014

W sobotę 13 września 2014 wyruszył z Katowic już po raz ósmy rajd Złombol do, którego zgłosiło się tym razem około 400 załóg!

Jest to rekordowa ilość uczestników spośród wszystkich dotychczasowych rajdów z metą zlokalizowaną w hiszpańskim Lloret de Mar.

Złombol to rodzaj specyficznej wyprawy samochodowej polegającej na przejechaniu paru tysięcy kilometrów samochodami wyprodukowanymi lub skonstruowanymi w krajach byłego bloku socjalistycznego. Orientacyjna wartość pojazdu (bez napraw przygotowawczych) to około 1000 zł.
W ósmej edycji Infosafe jest darczyńcą, nie dla jednej ekipy jak to było w ostatnich dwóch latach, ale aż dla czterech!

Wspierane przez nas ekipy w większości noszą bardzo ciekawe nazwy: Luźne Gacie Bez Suwaka (zapraszamy na www.facebook.com/zlombolLGBS/timeline?ref=page_internal),
Na Gazie Team, iCaro’s, a także Czerwony Team (udostępnili oni namierzanie w czasie rzeczywistym GPS swojego samochodu http://zlombol.pl/pl/start2014/pozycja-gps.html).
Losy innych uczestników i całej wyprawy możemy śledzić na: http://zlombol.pl.

Należy podkreślić, że ten rajd to nie tylko wyśmienita okazja do zareklamowania naszej firmy, która specjalizuje się m. in. w ubezpieczeniach samochodów ale przede wszystkim okazja do niesienia pomocy potrzebującym.
Cała kwota jaką zbiorą organizatorzy jest następnie przekazywana na zakup niezbędnego wyposażenia i sprzętu dla domów dziecka.

Zapraszamy do śledzenia losów tej imprezy i ich uczestników !

Zdjęcia ze startu Zdjęcia z trasy Zdjęcia z mety

 

Comments are closed.