XXII Dni Rydułtów

W dniach 30-31 sierpnia 2014 odbywały się XXII Dni Rydułtów, w których braliśmy czynny udział. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, gdyż oprócz prezentowania oferty naszej firmy, zadbaliśmy także o to, by goście mogli podziwiać niezwykłe pojazdy, dosiąść ich , porozmawiać z ich właścicielami i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

W sobotę 30 sierpnia na naszym stoisku mieliśmy zaszczyt gościć członków klubu motocyklowego WRM MC Poland, którzy zaprezentowali swoje piękne motocykle.

W niedzielę 31 sierpnia odwiedzający nasze stanowisko mogli podziwiać Forda Mustanga z 1967 roku i replikę Alfy Romeo z lat 30 XX wieku. Samochody te odwiedzający mogli podziwiać dzięki naszej współpracy z firmami Cezar z Rybnika (www.cezar.rybnik.pl) i Weseli.pl. O dużej popularności naszego stoiska świadczy ilość odwiedzających nas ludzi, a także ilość robionych przez nich zdjęć.

Atrakcją artystyczną XXII Dni Rydułtów był sobotni występ Ewy Farnej z zespołem. W niedzielę wieczorem na scenie wystąpił zaś zespół Lao Che.

Zdjęcia

 

Comments are closed.